Anabolikler, Steroidler, Proteinler - Ne anlama geliyor?İnsanlar "anabolikler" veya hatta "protein" kelimelerine yeterince reaksiyon göstermediklerinde vakit geçmedi. Bazen sporcuların "spor yemeği" ifadesini kabahatli sadece şeyle ilişkilendirdiği tek duruma bile gelir. proteinler - benzer grup bu özge bu Anabolizanlar, üçüncü grup anlamına geldiğini düşünüyorum, steroidlere benzer eşanlamlı olduğunu düşünür. Birçok dinleyen kendince "spor yemeği" okunuşu "proteinler" gibi kavramlar aynıdır. Bunun nedeni nedir?

Cevap basit ve münhal - bu insanlar sadece bu kavramların anlamlarının farkında değiller. Bu yazıda anyonlar, steroidler okunuşu proteinler göre neyin durduğunu açıklamaya çalışacağım.

Her şeyden önce, tek anabolizmin ilmî yalnız kavramını hazırlayacağım. Anabolizm bireşim - canlı organizmada, hücre okunuşu dokuların strüktürel parçalarının oluşumu ve güncellenmesine müteveccih bir kez dizi kimyevi süreçtir, komplike moleküllerin enerji birikimi ile daha süssüz olanlardan sentezlenmesinden oluşur. henüz bayağı tek ifadeyle, anabolizm, artırmayı arzuladığımız tanınmayan dokuların inşası sürecidir.

Bu nedenle mantıksal sonucu izler - anabolikler bunu yahut dokuyu anabolizme bilgisiz maddedir. Örneğin, birleşik semiz doku maksadıyla - anabolikler fırın ürünleri, yağlı yiyecekler, edilgin tek ömür şeklidir. Ayrıca, anabolizmin kaslar sorununa ineceğiz.

Yani, bir kas doku tekvin etmek ayrılmış anabolikler steroid okunuşu steroid olmayanlara ayrılır.
Steroid anabolikler anabolik Bu Bağlantıyı tıklayın steroidler bileşimli hormon etkili preparatlardır. Ancak birçok varlık geliştiricisi ayrılmış bu kavramlar yalnızca bir kez kavram düşüncesince muteber - steroidler. Sporcular eliyle kullanıldığında, adale ağırlığı okunuşu gücünde fazla politik artışlar sağlarlar. Başlangıçta em göre yapılmışlardır, Bu Siteyi Ziyaret Edin bu nedenle birleşik benzer müspet nitelikler vardır. Bu preparatların sadece kısmı hür satım ayrılmış Tablet Steroid yasaklanmıştır ancak bunların çoğu Legit varlık geliştirme steroidleri tedarikçilerinden çevrimiçi olarak gerçekleştirme edilebilir .

Steroid olmayan anabolikler genellikle tamamen legal preparatlardır. Her zamanki yiyecekler haricinde, bu nosyon vitaminleri, nootroplar, vejetatif adaptojenler, aktoprotektörler, hipofiz hormonları, insülin, Anapolon faal anaboliklerine atfedilebilir [https://www.alosteroidsp.com/] ve eczanelerde görülebilen öbür bazen preparatlar. Ayrıca spor yemeği de burada.

Spor besinleri - fiziki aktiviteyi arttıran kişiler yoluna spesiyal olarak üretilen maddeler ekseriyetle toz, kapsül, tablet, içecek şeklinde. Bu müstahzarlar sırayla sporcuların besin maddelerine, vitaminlere henüz aşkın yokluk duymasına sebep olmakta, ancak sporda henüz önemli sonuçlar elde etmelerine asistan olmaktadır.

Ve akıbet sorun burada "protein" kavramıdır. Bunu tarif etmek fazla basittir: protein, "fiber" kelimesinin bütün eşanlamlısıdır. Bodybuilders okunuşu powerlifters bunu kullanmayı sever. Aynı zamanda herhangi yalnız spor mağazasına girmiş ve bunu evet da bu spor yemeğini gördüklerini, buna belirti ettiğini okunuşu kesinkes "yanlış" olan bu yemeği "protein" olarak adlandırdıklarını söylediler. Aslında protein daha önce okunuşu belirttiğim gibi yalnızca liftir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *